Home

облекло събота капацитет барселона шампионска лига Вечеря Специален съдебна заповед

Барселона спечели Шампионска лига за жени - SPORTARENA.BG

Последният отбор на Барселона, който спечели Шампионска лига! Къде са те  сега?
Последният отбор на Барселона, който спечели Шампионска лига! Къде са те сега?

Сити и Барса може да си осигурят класиране за елиминациите в Шампионска лига  днес - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Сити и Барса може да си осигурят класиране за елиминациите в Шампионска лига днес - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Барселона за първи път в историята си триумфира в женската Шампионска лига  - Футбол свят - Други - Gong.bg
Барселона за първи път в историята си триумфира в женската Шампионска лига - Футбол свят - Други - Gong.bg

Барселона отпада от груповата фаза на Шампионска лига

Барселона е устремен към осминафиналите на Шампионска лига (ВИДЕО) - Шампионска  лига - Dsport.bg
Барселона е устремен към осминафиналите на Шампионска лига (ВИДЕО) - Шампионска лига - Dsport.bg

В 13 мача в Шампионска лига Барселона има само 3 победи - исторически  антирекорд
В 13 мача в Шампионска лига Барселона има само 3 победи - исторически антирекорд

Финалът на Шампионска лига за жени Барселона - Волфсбург ще е зрелище пред  препълнен стадион - Труд
Финалът на Шампионска лига за жени Барселона - Волфсбург ще е зрелище пред препълнен стадион - Труд

Барселона вкара 5 гола за летящ старт в Шампионска лига (ВИДЕО) - Спортни  новини
Барселона вкара 5 гола за летящ старт в Шампионска лига (ВИДЕО) - Спортни новини

Шампионската лига отново завладява Европа! Интер - Барселона е гвоздеят на  програмата днес - Спорт - Телеграф
Шампионската лига отново завладява Европа! Интер - Барселона е гвоздеят на програмата днес - Спорт - Телеграф

Сезон 2005/06: Възраждането на Барселона! - Topsport.bg

Шахтьор" (Донецк) победи "Барселона" в Шампионската лига

Сезон 1991/92: Когато Стоичков и Барса докоснаха небето (ВИДЕО+СНИМКИ) -  Topsport.bg
Сезон 1991/92: Когато Стоичков и Барса докоснаха небето (ВИДЕО+СНИМКИ) - Topsport.bg

Барселона взе Шампионската лига за жени - Flashnews

Барселона спечели Шампионска лига при жените

Женският отбор на Барселона спечели за втори път титлата в Шампионската лига  след успех над Волфсбург - Футбол свят - Шампионска лига - Gong.bg
Женският отбор на Барселона спечели за втори път титлата в Шампионската лига след успех над Волфсбург - Футбол свят - Шампионска лига - Gong.bg

Барселона оцеля на "До Драгао" и взе втора победа в Шампионска лига -  Футбол свят - Шампионска лига - Gong.bg
Барселона оцеля на "До Драгао" и взе втора победа в Шампионска лига - Футбол свят - Шампионска лига - Gong.bg

Барселона" отпадна от групите на Шампионска лига за втора поредна година

Барселона трепери: ще отпадне ли пак в групите на Шампионска лига? -  Спортни новини
Барселона трепери: ще отпадне ли пак в групите на Шампионска лига? - Спортни новини