Home

избори малко продължавам ботев цска 1948 Pebish Ръкопляскане придвижете

ЦСКА 1948 удари Ботев Пд в мача между дублиращите отбори във Втора лига -  БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg
ЦСКА 1948 удари Ботев Пд в мача между дублиращите отбори във Втора лига - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 1:2, Димитър Митков бележи - Topsport.bg

Ботев излиза за нови три точки срещу ЦСКА 1948, Експертите "на кантар" за  мача, но раздават Големи Бонуси - TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини,  Локомотив (Пловдив), Ботев (Пловдив) и други
Ботев излиза за нови три точки срещу ЦСКА 1948, Експертите "на кантар" за мача, но раздават Големи Бонуси - TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини, Локомотив (Пловдив), Ботев (Пловдив) и други

ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив) (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Проблем в ЦСКА 1948 преди мача с Ботев Пловдив - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Проблем в ЦСКА 1948 преди мача с Ботев Пловдив - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив): 2:0 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив): 2:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

СНИМКИ И ВИДЕО: Късен гол в Бистрица попари Ботев, "канарите" остават близо  до опасната зона - TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини, Локомотив (Пловдив),  Ботев (Пловдив) и други
СНИМКИ И ВИДЕО: Късен гол в Бистрица попари Ботев, "канарите" остават близо до опасната зона - TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини, Локомотив (Пловдив), Ботев (Пловдив) и други

Ботев загуби от ЦСКА 1948 в Бистрица

ФК ЦСКА 1948 разгроми Ботев (Пловдив), силен мач на Мартин Камбуров -  Topsport.bg
ФК ЦСКА 1948 разгроми Ботев (Пловдив), силен мач на Мартин Камбуров - Topsport.bg

ЦСКА 1948 изхвърли Ботев Пд от Купата на България - БГ Футбол - Купа на  България - Gong.bg
ЦСКА 1948 изхвърли Ботев Пд от Купата на България - БГ Футбол - Купа на България - Gong.bg

Ботев загуби с 1:2 като гост на ЦСКА 1948 - Спорт и шоу

Ботев изпусна победата срещу ЦСКА 1948 навръх 110-годишния си юбилей -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Ботев изпусна победата срещу ЦСКА 1948 навръх 110-годишния си юбилей - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

ЦСКА 1948 и Ботев ще опитат да продължат доброто си представяне

ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив се вкопчват в здрава битка - БГ Футбол - efbet  Лига - Gong.bg
ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив се вкопчват в здрава битка - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев поведе, но загуби от ЦСКА 1948 в последните минути – Футболен клуб  Ботев Враца
Ботев поведе, но загуби от ЦСКА 1948 в последните минути – Футболен клуб Ботев Враца

Ботев Пд се отърва само с гол от ЦСКА 1948 - Пловдив Онлайн

ЦСКА 1948 се класира за 1/4-финалите на Купата на България след успех над  Ботев Пловдив
ЦСКА 1948 се класира за 1/4-финалите на Купата на България след успех над Ботев Пловдив